1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Organizacja wieczoru panieńskiego

No właśnie kto powinien taki wieczór panieński zorganizować? czy leży to w geście koleżanek i znajomych czy tez samemu powinnam się tym zająć? Jak to jest u Was dziewczyny, same planujecie takie przyjęcie, wypad z koleżankami, czy to one Was gdzieś zabierają i całość organizują?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Mój wieczór panieński już jutro smile A właściwie tak przynajmniej się domyślam bo koleżanki wyciągają mnie rzekomo do baru na piwo smile Nie wiem co one tam wymyśliły, ale chętnie podzielę się z Wami wrażeniami w wolnej chwili. A więc pozostało mi się tylko jakoś emocjonalnie do tego przygotować....

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Zwykle taki wieczór panieński organizuje świadkowa na tydzień albo dwa tygodnie przed ślubem. Nie lada zadanie ma do wykonania aby ten wieczór był idealny, niezapomniany, może trochę szalony... Rzekomo najlepiej wychodzą tzw. domówki - prywatki, ale różnie to bywa...

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

W moim przypadku wspólnie z koleżankami organizowałyśmy Nasz wyjazd, aby spędzić wspólnie weekend, a przy tym nieco zaszaleć wieczorem na panieńskim. Razem ustalałyśmy wszystkie szczegóły i tak myślę, że jest najlepiej bo wtedy choć trochę wiesz co Cię czeka i nie masz zbędnych nieprzyjemności z takiego panieńskiego.

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

My też właściwie wspólnie to teraz organizujemy i zastanawiamy się co będziemy robić w tym dniu. Być może dojdzie do tego jakaś niespodzianka od znajomych, ale jak niespodzianka, to nie wiem o tym smile Wstępne plany przygotowane były wspólnie (basen i kino), a co dalej to jeszcze trzeba pomyśleć. Mamy czas tylko do 19 maja, bo w tym dniu czeka mnie ostatnie szaleństwo jako panna. Mam nadzieję, że będzie to niezapomniany i bajeczny dzień, pełen relaksu  i odpoczynku, a przede wszystkim dobrej zabawy!

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

No dziewczynki ja już mam to za sobą.... Wieczór panieński to chyba do końca życia nie zapomnę - było rewelacyjnie, koleżanki zadbały o najdrobniejsze szczegóły, bawiłyśmy się całą noc w klubie. Nie obyło się także bez pokazu tańca erotycznego przez kilku fajnych facetów smile Ten wieczór może nie był jakiś oryginalny, ale bawiłyśmy się tak świetnie, że każda z Nas jest niezwykle zadowolona po dzień dzisiejszy. Chętnie powtórzyłabym taki wypad ze znajomymi smile Nogi bolały mnie od tańczenia dobre dwa dni, bez kaca się obeszło wink

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Wieczór zawsze organizyją koleżanki smile z niespodziankami ale fer niespodziankami

Fotografia Ślubna & Projektowanie Stron Internetowych http://www.mfinity.pl

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński mam już za sobą i jestem ogromnie dumna z tego co dziewczyny przygotowały. Ciekawostek nie brakowało, niespodzianek też, i nie można było się nudzić! Fajnie bo niby zorganizowałyśmy ten wieczór wspólnie, ale dziewczyny postarały się i przygotowały kilka niespodzianek. Tak jest najlepiej, bo dzięki temu mogłyśmy wspólnie zaplanować to co lubimy robić, tak żeby żadna z Nas nie była wkurzona że musi robić to czego nie chce, a dodatkowo doszły niespodzianki dla mnie, co było ogromnym zaskoczeniem i wiązało się z pozytywnymi relacjami.... Cieszę się, że mogłyśmy wspólnie spędzić, tak miły i ciekawy dzień....

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

U Nas wspólna organizacja wypadła pomyślnie i prawie wszystko "zapięte jest na ostatni guzik" smile Rezerwacja dokonana, pozostało się tylko spakować i ruszać w drogę ku zachodzącemu słońcu nad morzem! Ja wiem, że pomimo Naszych ustaleń dziewczyny zorganizują jakąś niespodziewanke

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Witam,Wieczór kawalerski/panieński zazwyczaj organizują koledzy/koleżanki a na ich czele stoi drużba/druchna.


Zapraszam do nas, z chęcią pomożemy zorganizować taki wieczór tak, byście spędzili/spędziły go nie martwiąc się o nic oprócz szampańskiej zabawy!


Monika - Agaya (www.zrobmywesele.pl)

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Pamiętam, jak moja siostra w tajemnicy chciała zorganizować mi panieński. Tyle było śmiechu przy tym! big_smile Spisała się jednak bardzo dobrze, bo nigdy tej zabawy nie zapomnę. Nie nudziłyśmy się ani przez chwilę. Szampan się lał, dużo atrakcji.

http://kosmetyczne-24.pl/

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

My mieliśmy wspólny wieczór panieńsko-kawalerski w takim parku rozrywki w zatorze zobacz tu. Fajne atrakcje no i w hotelu też można było skorzystać z zabiegów spa także bardzo pozytywnie wspominam:)

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Organizacja wieczoru panieńskiego

Organizowałam wieczór panieński siostrze i to była świetna przygoda! Żałuję, że sama nie mogłam wziąć w nim udziału - dzień wcześniej dostałam paskudnej anginy sad

abcslubu.pl - organizacja wesela