1 Ostatnio edytowany przez azajac (2012-06-12 08:25:42)

Temat: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Szukanie sukni ślubnej było koszmarem dla mnie!! Głównie ze względu na ilość czasu zmarnowanego na jeżdżenie po salonikach z moda ślubną w których było 5 sukni na krzyż... Ostatecznie, zupełnie przypadkiem trafiłam zrezygnowana do Maximus Fashion Center pod Warszawą i to właśnie tam (ku mojemu zaskoczeniu) wybór okazał się tak duży, że mogłam szybko wybrać tę jedyną... wink A jak z polowaniem było u Was? Gdzie jezdziłyscie i gdzie kupiłyście swoje suknie?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Nie jeden z salonów ma taki wybór jak we wspomnianym pod Warszawą. Jest wiele takich miejsc, gdzie na prawdę jest z czego wybierać, a obsługa jest na tyle profesjonalna, że łatwo można dopasować suknię dla siebie. Warto odwiedzić wszystkie z dostępnych dla Nas salonów, jeśli tam nic nie znajdziemy warto zajrzeć także do Internetu, gdzie jest cała masa różnorodnych kolekcji ślubnych i gdzie każda z Nas może znaleźć tę jedyną, idealną suknię ślubną.

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Nikt nie mówił że będzie łatwo wink  moja psiapsiuła nie dawno brała ślub i też stwierdziła ze wybieranie sukni ślubnej to męczarnia smile w ramach rozrywki zabrałam ja do Maximusa zeby na chwile zapomniala o tym calym zamieszaniu i pomogla mi wybrac sukienke na jej slub smile  finał była taki ze obie wyszłysmy z obładowanymi rekami ale najwazniejsze ze aga kupiła wreszcie suknie i cała reszte dodatków:) Daltego zamiast chodzic po 50 salonach i jezdzic po całej Warszawie namawiam i zapraszam do Maximusa wink

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Wybór sukni ślubnej to nie jest taki prosty temat. Zresztą w ogóle zakupy nigdy do najprostszych nie należały z tym zastrzeżeniem, że sklepów z odzieżą na codzień jest sporo, a z odzieżą ślubną już tak dużo znowu niema. Dlatego warto wyszukać wszystkie możliwe salony w naszym mieście, czy też pojechać do innego. Suknia ślubna musi być nie powtarzalna.

fotograf ślubny grudziądz

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Niepowtarzalna, nie zawsze znaczy tania, a jeśli komuś i na tym zależy, aby nie przepłacić za suknię ślubną na prawdę musi się trochę natrudzić w jej znalezieniu i wtedy może to oznaczać męczarnię. Chcoaiż wielu kobietom zakupy sprawiają przyjemność! :D

6 Ostatnio edytowany przez kasia567 (2012-09-09 17:38:47)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja polecam te suknie ślubne: 
http://www.juda-pietkiewicz.com/

Cudowne suknie ślubne Warszawa

7 Ostatnio edytowany przez sara (2012-11-23 14:32:06)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Polecam http://www.sukniesplendor.pl/
Ja właśnie tam znalazłam swoją suknię. Mają bardzo duży wybór nie tylko sukni ślubnych, ale także różnego rodzaju dodatków.  Panie miłe i potrafią doradzić a nie wciskać. Ceny są bardzo przystępne w porównaniu do innych warszawskich salonów. 
[font=Calibri, sans-serif] 
[/font]

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Trochę słabo przygotowaną mają tą galerię.... :(I jak zauważyłam większość realizacji stanowią tradycyjne suknie, np. wieczorowe....

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Zdecydowanie polecam wybrać się na targi ślubne smile

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Generalnie nie opłaca się kupować sukni, lepiej ją wypożyczyć.Koszt wypożyczenia to 300-500 zł a zakup sukni takiej dobrej to 3000-5000 zł.

Ogłoszenia Zlecenia

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Witam!
Ja bardzo polecam salon Ślubny Dom przy ul.Puławskiej 107. Znalazłam tam suknie idealną dla siebie a jestem bardzo wymagająca, chodziłam po wielu salonach niektóre sukienki mi się nawet podobały ale jednak to nie było to coś czego szukałam. W salonie są bardzo miłe Panie które naprawdę potrafią doradzić. Posiadają  kolekcje Royal Splendor oraz Marietta. Naprawdę polecam każda z was znajdzie coś dla siebie.  
Pozdrawiam 
www.slubnydom.pl

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja szukałam w dużych salonach, tam był duży wybór, Kraków i moje okolice

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja też myślałam o wypożyczeniu, ale jednak wolę mieć nową i potem ją odsprzedać.

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Na początek sukni ślubnych najlepiej szukać w internecie, teraz każda pracownia ma swoją stronę internetową i na bieżąco aktualizują swoją ofertę. Jeżeli szukacie używanych sukni to najlepiej na portalach ogłoszeniowych - ostatnio wpadłam na taką stronkę http://www.sprzedajsuknie.pl/

www.parka.com.pl - Producent pięknych zaproszeń ślubnych.

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja swoją suknię znalazłam na wyjeździe służbowym w Białym stoku w niepozornie wyglądającym butiku: http://suknie-gloria.pl/
Panie okazały się bardzo profesjonalne i pomocne.

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Radzę szukać w Internecie

Suknie ślubne online

17 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja to lubię przymierzać:)

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Mnie tez się podoba przymierzanie:) ostatnio trafiłam na takie ciekawe fasony na mnbridal.com.pl/suknie_slubne_katowice i chyba najbardziej wpadły mi w oko te z kolekcji herms:)

19 Ostatnio edytowany przez trykon (2014-12-14 14:19:51)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Natrafiłam tam na tez bardzo fajny fason. Jeśli mogę dodać to do pozostałych mogę polecić w Warszawie godne polecenia salon http://whiteever.pl/ dla ambitnych.

20 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Najpierw radzę popatrzeć w Internecie, a potem udać się do salonów w naszym mieście i okolicy wink Czasem to co nam się podoba na zdjęciu nie wygląda zbyt korzystnie sad

abcslubu.pl - organizacja wesela

21 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja szukałam.. w sklepach internetowych wink I znalazłam piękną, białą sukienkę (długość do kolan) - idealna na ślub cywilny! wink

22 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Ja przez net trochę się bałam suknię kupić.

23 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Gdzie szukać Sukni Ślubnej??

Najprościej - szukasz sukni, która Ci się podoba, przymierzasz w kilku salonach, jeżeli fason Ci odpowiada zlecasz pani krawcowej uszycie takiej samej albo podobnej. Wiem, że jeden z salonów ślubnych w Krakowie na ul. Długiej oferuje takie usługi, moja koleżanka zapłaciła za swoją suknie 800 zł, a wcale nie była to skromna kreacja.

http://palacdomaniowski.pl - wesele w pałacu