1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Różnie się układa....

Jak chyba w każdym związku bywają te lepsze i gorsze dni.... Ja już od kilku dni mam zdecydowanie te gorsze - niestety! Bywa tak, że są chwile zwątpienia co do ustalonej daty ślubu, czy to nie za wcześnie, ale tak na prawdę mija to dosyć szybko. Często bywa tak, że wystarczy jakiś dobry gest, aby uspokoić wszystkie złe myśli i jest ok, a co Was pociesza w te beznadziejne dni zwątpienia?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Chyba jak w każdym związku zdarzają się kłótnie tak i u mnie, ale raczej jednak wspólnie staramy się aby do tego nie dochodziło, a przede wszystkim jeśli chodzi o jakieś błahostki o które nie warto nawet się kłócić.... Najgorsze w tych przypadkach jest to jeśli mężczyzna podniesie rękę na kobietę lub też jak to czasem bywa odwrotnie big_smile

3 Ostatnio edytowany przez mala_nela (2012-10-20 06:12:22)

Odp: Różnie się układa....

Pewnie, że różnie się układa! Ale w te gorsze dni nie możemy się poddawać i przekreślać wszystkiego co wspólnie budowaliśmy miesiące czy lata. Trzeba starać się naprawiać błędy, rozmawiać o problemach i o tym co chcielibyśmy aby się zmieniło...

Miłość w myślach, a w sercu rozterka....

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Nie wiem, ale przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia że nie ma co się zamartwiać, że jest coś nie tak lub czy też doszło do jakiejś kłótni - jutro będzie lepiej smile

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Myślę, że najwięcej kłótni występuje w takim związku, gdzie  rzadko lub za dużo się spotykamy. Trzeba to robić umiarkowanie, mieć czas na inne przyziemne sprawy, nie tylko na miłość i związek smile

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Są lepsze i gorsze dni, ale nigdy nie można się poddawać, a przede wszystkim narażać związek na rozpad.... Jeśli nam na kimś zależy takie sytuacje powinniśmy rozgromić w jednej chwili, jak najszybciej rozwiązać smile

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

hahahahha:) po ślubie takich gorszych chwil będzie tylko więcej ale świadomość formalności związanych z rozwodem studzi emocje;)

producent okładzin hamulcowych | okładziny hamulcowe

8 Ostatnio edytowany przez ona5 (2014-08-19 11:10:52)

Odp: Różnie się układa....

ehhh my mamy slub dokladnie za 2 miesiace a sa dni kiedy mma ochote wyjsc doslownie...al wiadomo kochamy sie ale problemy sie pietrza i niesttey to sie odbija na naszym związku...bycie we dwoje nie jest łatwe niesttey...wymaga wiele pracy

============
Najlepsze [font=Helvetica Neue', ', ', ', ', Helvetica, Arial, sans-serif][/font][font=Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]<a href="http://www.oknawojcik.pl">okna drewniane</a>[/font]

9 Ostatnio edytowany przez iga25 (2014-08-25 12:51:58)

Odp: Różnie się układa....

jak to w każdym związku...my tez czasami sie kłócimy...a slub juz za 3 tygodnie..ale co do tego nie mam wątpliwości...myslę z ena tym topolega byc ze soba na dobre i zle



=============
Tylko u nas [font=Helvetica Neue', ', ', Helvetica, Arial, sans-serif][/font][font=Helvetica Neue', ', Helvetica, Arial, sans-serif]<a href="http://www.systemtourguide.pl/systemy-audioguide">audioprzewodnik</a>[/font]

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Każdy związek ma lepsze i złe chwile. Najważniejsze jest, to żeby walczyć o zwiążek.

wypożyczalnia samochodów warszawa

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Ja też staram się powstrzymywać od wyżywania na swoim partnerze ale gdy problemy piętrza sie do sufitu ciężko tego uniknać

http://www.skitenis.pl/pl/65-lyzwy

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Różnie się układa....

Nigdy do końca nie wiemy, jak życie się ułoży, a kłótnie czasem się zdarzają i trzeba sobie z tym jakoś radzić.

PARKA - zaproś Gości w cudowny sposób