Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Driving Experience - imprezy integracyjne
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Kraków
Ulica:
ul. Wł. Żeleńskiego
Województwo:
Małopolskie
Kod pocztowy:
31-353
Driving Experience - imprezy integracyjne
Oferta:
Nie brakuje także incentive i codrive. Propozycje eventów motoryzacyjnych to nie tylko idealna opcja dla firm zainteresowanych wyjazdami firmowymi czy samochodowymi imprezami firmowymi. To może być także świetna inspiracja na absolutnie niebanalny pomysł na wieczór kawalerski. Driving Experience ma w zasięgu swojej oferty m.in. tor Pszczółki, Kraków, Łódź, Stryków, Ułęż, Poznań, Pomorskie, a także moto park w Krakowie czy autodrom Pomorze. Zastanawiasz się nad imprezą na torze wyścigowym? Z pewnością oferta Driving Experience spełni Twoje oczekiwania w zakresie organizacji imprez i eventów motoryzacyjnych na najwyższym poziomie. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej tej agencji eventowej.
Warto zobaczyć
Prezent motoryzacyjny - SJS
Firma SJS poleca swoją ofertę wszystkim osobom, które pragną kupić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, na przykład z okazji wieczoru kawalerskiego lub ślubu.
Paintball Pogoria
Chcesz spróbować swoich sił w paintballu? Nie masz ochoty wyjeżdżać kilometry poza miasto? Paintball Pogoria zaprasza. 2 km od centrum Dąbrowy Górniczej, 300 metrów od plaży przy Pogorii III.
Dodaj prezentacje firmy